Училище за най-добрите
Get Adobe Flash player

Проект „Подкрепа за успех“

     

 

 

 

 

 

 

Проект BG05M2OP001-2.011-0001 „Подкрепа за успех“

 

 

Клубове за учебната 2020-2021г.

Име на учител Учебен предмет Клас Брой ученици Поименно Брой учебни часове Час
1. Ивка  Николчова Биология и ЗО VIII a 5 1. Владислава Димитрова

2. Гергана Иванова

3. Емили  Цекова

4. Изабел Тодорова

5. Кристиян Анатолиев Генов

 

2 Понеделник 14,30
2. Камелия  Иванова Български език и литература VIII в 5 1. Божидар Велинов

2. Вито  Христов

3. Гергана  Георгиева

4. Леонардо  Борисов

5. Патрисия  Илиева

2 Понеделник 14,30
3. Тошко Стоянов Математика IX а 5 1. Владимир Тошев

2. Габриела Милкова

3. Любослав  Павлов

4. Светлана Кирилова

5. Цветелин  Стаменов

2 Понеделник 14,30
4. Тодор Тодоров История и цивилизации IX б 5 1. Диана  Тринкова

2. Касандра Илиева

3. Ахилис  Христов

4. Марчело Илиев

5. Ели Борисова

2 Понеделник

13,45ч.

5. Диана  Иванова География и икономика IX в 5 1. Борислава Георгиева

2. Ивана Николова

3. Йоанна  Николова

4. Сашка  Маркова

5. Мариса Цекова

2 Сряда

14,30ч.

6. Йоана  Томова – Вутова Информационни технологии IХ г 5 1. Силвестър Симов

2. Синан Филипов

3. Цветомир  Методиев

4. Ясмина Красимирова

5. Иринел Радославов

2 Вторник

13,45ч.

7. Гергана Василева Английски език Х а 5 1. Алверо Славчев

2. Йордан Бубарски

3. Габриела  Борисова

4. Бойко Боянов

5. Камелия Милчева

2 Сряда

13,35ч.

8. инж. Христина Ценова Математика Х в 5 1. Веселин  Циков

2. Димитринка Димитрова

3. Мирослава  Пламенова

4. Михаела  Георгиева

5. Талита  Миткова

2 Четвъртък

14,30ч.

9. Ирена  Димитровска – Андреева УП Обща теория на счетоводната отчетност Х г 5 1. Валентина Тонова

2. Ева  Ангелова

3. Лазар  Лазаров

4. Натали  Стефанова

5. Тихомир  Петровски

2 Вторник 14,30
10. Явор  Илиев Философия Х г 5 1. Георги  Ценов

2. Теодор  Петков

3. Ивет  Найденова

4. Анна  Стоянова

5. Клара  Димитрова

2 Четвъртък 14,30
11. Татяна Донева Български език и литература ХI а 5 1. Валентин  Велков

2. Николай Николаев Николов

3. Тихони  Петков

4. Христо  Петков

5. Велизар  Иванов

 

2 Четвъртък

14,45ч.

12. Огнян  Николов Български език и литература ХI в 5 1. Габриела  Костова

2. Елизабет  Илиева

3. Клаудия  Георгиева

4. Силвестър  Албеев

5. Стефани  Първанова

 

2 Вторник

13,50ч.

               
13. Маргарита Григорова „Кулинарен свят“ ХII a 15 1. Мерсияна  Петрова

2. Полина Христова

3. Цветомир Ангелов

4. Веселин  Василев

5. Ивайло  Атанасов

6. Браян  Ангелов

7. Виктория  Тончева

8. Гина  Руменова

9. Петя  Петрова

10. Теменужка  Тошкова

11. Тереза  Трифонова

12. Янислава  Георгиева

13. Радослава  Маринова

14. Вероника  Иванова

15. Цветомира Цветанова

 

  Сряда 13,45
14. инж. Цветомира  Иванова „Етикет и добри обноски при сервиране“ ХII б 15 1. Антонио  Антов

2. Валтер Найденов

3. Вероника  Петкова

4. Виктория  Тодорова

5. Галя  Иванова

6. Гиновева  Ангелова

7. Деница  Велинова

8. Десислава Борисова

9. Десислава  Христова

10. Нелина  Иванова

11. Преслав  Маринов

12. Савина  Георгиева

13. Стивън  Иванов

14. Юзер  Юзеир

15. Виктория  Драганова

 

  Понеделник 14,30

1.Български език и литература-Огнян Николов-5 ученика

Антония  Методиева

Зоя  Методиева

Иван  Станев

Николета  Обретенова

Симона  Огнянова

Ден на провеждане-Сряда 13:35

 

2.Български език и литература-Камелия иванова-5 ученика

Валенсия  Николова

Никола Тодоров

Изабел  Христова

Преслава  Петрова

Росита  Иванова

Ден на провеждане-Сряда 13:35

 

3.Български език и литература-Татяна Донева-5 ученика

Стефани  Първанова

Велислава  Петрова

Габриела  Костова

Клаудия  Георгиева

Иван  Иванов

Ден на провеждане-Понеделник 14:30

 

4.Математика-Тошко Стоянов-5 ученика

Валентин  Велков

Владислав Стефанов

Петромир  Иванов

Тихони Петков

Цветослав  Христов

Ден на провеждане-Вторник 14:30

 

5.Биология и здравно образование-Ивка Николчова-5 ученика

Красимир  Петров

Миглен  Манчев

Георги  Манчев

Лус Емили Петкова

Борислава  Любенова

Ден на провеждане-Петък 13:35

 

6.География и икономика-Диана Иванова-5 ученика

Христо  Петков

Деница  Георгиева

Любомира  Христова

Мартин  Георгиев

Ромина  Колева

Ден на провеждане- Понеделник 14:30

 

7.Физика и астрономия-Лиляна Христова-5 ученика

Весела  Василева

Мирослава  Костова

Невена  Петкова

Ивайла  Ценова

Красимира  Красимова

Ден на провеждане- Понеделник 14:30

 

 

8.Чужд език-английски език-Мариана Стефанова-5 ученика

Искрен  Цветанов

Светла  Димитрова

Анатоли  Георгиев

Мирослав  Маринов

Валентина  Тонова

Ден на провеждане- Четвъртък 13:35

 

9.Чужд език-английски език-Цветана Чанталийска-5 ученика

Петромир  Иванов

Владислав  Стефанов

Наталия  Денчева

Камелия  Емилова

Николай  Николов

Ден на провеждане- Понеделник 14:30

 

 

10.Чужд език-немски език-Николай Иванов-5 ученика

Таня  Тодорова

Маргарит  Василев

Мартин  Георгиев

Христо  Петров

Тереза  Веселинова

Ден на провеждане- Вторник 14:30

 

11.Информационни технологии-Йоана Томова-Вутова-5 ученика

Йордан  Бубарски

Виктор  Манчев

Елеонора  Огнянова

Анатоли  Георгиев

Красимира  Огнянова

Ден на провеждане- Петък 13:35

 

12.История и цивилизации-Тодор Тодоров-5 ученика

Иван  Иванов

Христос Прускас

Цветослава  Сашова

Боян  Янкуловски

Цветомира  Стоянова

Ден на провеждане- Четвъртък 14:30

 

13.Математика-инж. Христина Ценова-5 ученика

Александрина Иванова

Тамара  Йотова

Николай  Найденов

Ева  Ангелова

Стела  Мюмюнова

Ден на провеждане- Петък 13:35

 

14.Философия-Явор Илиев-5 ученика

Алверо  Славчев

Виктор  Манчев

Миглен  Манчев

Петя  Бонева

Димитринка  Димитрова

Ден на провеждане- Понеделник 14:30

 

15.УП Кулинарни техники и технологии в кетъринга-инж. Надежда Тодорова-5 ученика

Галина  Кръстева

Камелия   Емилова

Красимира  Илиева

Таня  Тодорова

Преслав  Стефанов

Ден на провеждане- Сряда 14:30

 

16.УП Кулинарни техники и технологии в кетъринга-инж. Ивайло Геогиев-5 ученика

Вито  Каменов

Стефани  Стефанова

Цветина  Никифорова

Цветина  Давидова

Теодора  Радкова

Ден на провеждане- Четвъртък 13:35

17.Хигиена и стандарти в кетъринга-инж. Галин Конов-5 ученика

Борислав  Тринков

Габриел  Христов

Елена  Георгиева

Красимира Огнянова

Изабела  Иванова

Ден на провеждане- Вторник 15:35

 

Клубове за занимания по интереси

1.Пъстра трапеза-Маргарита Григорова-15 ученика

Ден на провеждане- Четвъртък 13:35

 

2.Етикет и добри обноски при сервирането-Димитрана Захариева-Вълчова-15 ученика

Ден на провеждане- Петък 13:35