„С гозбите на баба… и още нещо“ с. Вировско

„С гозбите на баба… и още нещо“ с. Вировско

Десетки жители и гости на село Вировско се включиха в кулинарния празник „С гозбите на баба… и още нещо“, организиран от местното читалище. Участници в събитието бяха и учениците от Професионална гимназия по търговия и ресторантьорство - гр. Враца, които почерпиха гостите с прясно изпържени мекици. Старши учител Маргарита Григорова, ръководител на учениците, бе председател на журито на конкурса, в който се включиха близо 50 кулинарни майстори от селото и региона, които представиха автентични рецепти и модерни интерпретации на традиционни ястия.